Apmaksa

Par pasūtījumiem INDIVI.lv majaslapā Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai arī veicot ātro maksājumu, pasūtījuma veikšanas brīdī izmantojot „Paysera” apmaksas sistēmu. Izmantojot "Paysera" apmaksas veidu, varēsiet būt droši, ka apmaksu saņemsim dažu minūšu laikā pēc tam, kad Jūsu pasūtījuma maksājums būs apstiprināts.

1. NORĒĶINĀŠANĀS VEICOT BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Norēķināties par precēm, norādot samaksas summu, variet ar bankas pārskaitījumu uz zemāk norādīto uzņēmuma bankas kontu. Veicot starptautiskos pārskaitījumus, obligāti papildus jānorāda bankas rekvizītus, kuri norādīti zemāk. Pirms pārskaitījuma veikšanas, reģistrējieties indivi.lv mājas lapā, ievietojiet vēlamās preces grozā, norādiet kontaktinformāciju un piegādes informāciju, taču nonākot līdz samaksas etapam, samaksu neveiciet, bet naudu pārskaitiet zemāk norādītajā bankas kontā. Pārskaitījuma dokumentā obligāti vajag norādīt pasūtījuma numuru, kurš tiek piešķirts izvēlētajai precei un reģistrējoties mājas lapā, tāpat varat norādīt preces nosaukumu.

Uzņēmuma rekvizīti:

UAB "Ankoras" Latvijas filiāle

Lielirbes iela 17A-1 , Rīga , Latvija , LV-1046 

Reģistrācijas Nr.: 44103126999

LV02HABA0551052229825

"Swedbank" AS

SWIFT: HABALV22

2. NORĒĶINĀŠANĀS IZMANTOJOT PAYSERA SISTĒMU

a) Tiklīdz esiet izvēlējušies vajadzīgās preces un reģistrējušies, ailē „Apmaksa“ izvēlieties norēķināties „Paysera” sistēmā. Norēķināties „Paysera“ sistēmā varēsiet, ja Jums ir konts bankā un esat parakstījuši internetbankas līgumu.

b) Nospiežot uz „Paysera“ logu, tiksiet novirzīti uz mājas lapu, kur Jūs varat izvēlēties banku,  no kuras vēlaties veikt maksājumu.

c) Izvēlējušies banku, Jūs tiksiet novirzīts uz bankas mājas lapu, kurā varēsiet pievienoties pie savas internetbankas sistēmas.

d) Pēc samaksas, internetbankas mājas lapa aizvērsies un Jūs tiksiet novirzīts uz lv.indivi.lt mājas lapu, kurā tiks norādīts pasūtījuma un samaksas apstiprinājuma numurs. Rekomendējam saglabāt vai izprintēt šo apstiprinājuma ziņojumu.

Savienojums pie internetbankas datiem tiek izmantots tikai, lai nokļūtu bankas mājas lapā un atgriežoties atpakaļ internetveikalā lv.indivi.lt, tie tālāk netiek nodoti. Atbildība par datu drošību ir konkrētās bankas kompetence tāpēc, ka visi naudas darījumi tiek veikti internetbankas sistēmā.

3. NORĒĶINĀŠANĀS AR KREDĪTKARTI PAYSERA SISTĒMĀ

Variet norēķināties ar kredītkarti „Paysera“ sistemā. Mājas lapā izvēlieties apmaksas veidu „Apmaksa izmatojot Paysera ar kredītkarti“ un tiksiet novirzīti „Paysera“ laukā, kur vajadzēs ievadīt kredītkartes informāciju.

4. MAKSĀJUMS SKAIDRĀ NAUDĀ MŪSU SALONĀ

Jūs varat samaksāt par precēm skaidrā naudā, apmeklējot mūsu salonu Lielirbes ielā 17A, Rīgā. Pirms ierašanās nepieciešams norunāt tikšanās laiku, zvanot uz tālr. +371 272 66999 vai rakstot uz e-pastu: info@indivi.lv.

Jūsu pasūtījuma izpilde tiks uzsākta pēc maksājuma saņemšanas.