BUJ

VAI IR DROŠI PIRKT INTERNETĀ?

Jā, dārglietu iegāde tiešsaistē ir pilnīgi droša. Apmeklētā pārlūka un servera nosūtītā informācija ir šifrēta. Visi maksājumi tiek veikti, izmantojot lietotāja izvēlētās bankas elektronisko sistēmu. Ja Jūs šaubāties par to, vai Jūs apmierinās internetā pasūtītās preces, mēs nodrošinām 30 dienu atgriešanas politiku, tādēļ, ja produkts Jūs neapmierina, mēs Jums atgriezīsim pirkuma summu. Ja Jums joprojām ir šaubas par iepirkšanos tiešsaistē, mēs piedāvājam iespēju ierasties un apskatīt preces mūsu salonā Rīgā un veikt pasūtījumu uz vietas.

VAI JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI AR BRILJANTIEM IR ĪSTI?

Visiem zelta izstrādājumiem ar briljantiem ir kvalitātes sertifikāts, ko izsniegusi Lietuvas dārgmetālu proves palāta, kā arī zelta proves zīmogs uz izstrādājuma. Produktiem ar briljantiem, kas tiek pārdoti Eiropas Savienībā un ārpus tās, ir starptautisks sertifikāts un/vai Lietuvas dārgmetālu proves palātas sertifikāts. Dažiem izstrādājumiem ar briljantiem ir vairāki briljantu kvalitātes sertifikāti.

AR KO DIMANTS ATŠĶIRAS NO BRILJANTA?

Dimants ir dabā sastopams minerāls. Dimants kļūst par briljantu pēc tam, kad tas ir noslīpēts, un tam ir vismaz 57–58 šķautnes. Pulētus dārgakmeņus, kuriem nav 57–58 šķautnes, sauc par dimantiem. Tātad katrs briljants ir arī dimants, bet ne katrs dimants ir briljants.

VAI JŪS ESAT REĢISTRĒTI LIETUVAS DĀRGMETĀLU PROVES PALĀTĀ?

Jā, mūsu uzņēmums ir reģistrēts Lietuvas dārgmetālu proves palātā.

KĀ INDIVI VAR PIEDĀVĀT TIK KONKURĒTSPĒJIGAS CENAS?

Mēs saviem klientiem varam piedāvāt pievilcīgas cenas juvelierizstrādājumiem, jo preces tiek pārdotas par ražotāja cenām, un pircējs par produktiem nepārmaksā. Turklāt mums nav lielas uzglabāšanas, telpu, personāla uzturēšanas izmaksas, kas rodas citiem juvelierizstrādājumu veikaliem, tāpēc mēs varam klientiem piedāvāt produktus par ļoti pievilcīgu cenu.

VĒLOS NOPIRKT SADERINĀŠANĀS GREDZENU, BET NEZINU SAVAS PARTNERES GREDZENA IZMĒRU.

Gredzena izmēru var noteikt, izmantojot instrukcijas, kuras var atrast šeit. Tāpat, lai pārliecinātos par gredzena izmēru, Jūs varat atnest Jums pieejamo gredzenu uz INDIVI salonu Rīgā, un mēs palīdzēsim noteikt precīzu izmēru.

KO DARĪT, JA GREDZENA IZMĒRS NAV ĪSTAIS?

Parasti gredzena izmēru var pielāgot, un mēs to varam izdarīt. Tomēr atsevišķu gredzenu ar dārgakmeņiem izmēru nevar mainīt. Tādēļ, ja Jums ir šaubas, ka gredzena izmērs var nebūt īstais, lūdzu, pirms gredzena iegādes sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim, vai izmēru gredzenam, kuru vēlaties iegādāties, var mainīt. Plašāku informāciju par gredzena izmēru var atrast šeit. 

UZ KURA PIRKSTA NĒSĀ SADERINĀŠANĀS UN LAULĪBU GREDZENUS?

Laulību gredzeni tiek nēsāti uz labās rokas zeltneša, bet saderināšanās gredzeni - uz kreisās rokas.

KĀDAS IR MAKSĀJUMU IESPĒJAS?

Jūs varat izvēlēties no vairākiem piedāvātajiem maksājuma veidiem. Plašāku informāciju varat atrast šeit.  

VAI ES PATS VARU APMAKSĀT PIEGĀDI?

Pašlaik mēs nepiedāvājam šādu iespēju.

VAI ES VARU VEIKT PASŪTĪJUMU PA TELEFONU?

Jā, protams. INDIVI darbinieks pieņems pasūtījumus pa tālruni +371 272 66999, kā arī atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Mēs pieņemam pasūtījumus un konsultējam klientus no pulksten 9:00. līdz 19:00 darba dienās un sestdienās. Jūs varat atstāt ziņojumu ārpus darba laika, un mēs sazināsimies ar Jums.

CIK ILGĀ LAIKĀ MANS PASŪTĪJUMS TIKS PIEGĀDĀTS?

Preces parasti tiek izgatavotas un piegādātas 10-14 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Dažos gadījumos pasūtījuma piegāde var aizņemt ilgāku laiku. Ja vēlaties saņemt rotaslietas agrāk, lūdzu, pirms pasūtījuma veikšanas, sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim, ja piegāde ir iespējama īsākā laika posmā.

KĀDUS 5 VĀRDUS TU LIETOTU, LAI RAKSTUROTU INDIVI?

 • Atbildība: Katrs no mums ir atbildīgs par saviem vārdiem, darbībām un rezultātiem.
 • Cieņa: mēs novērtējam ikvienu un rīkojamies cieņpilni un profesionāli.
 • Godprātība: mēs veidojam uzticību ar atbildīgu rīcību un godīgām attiecībām.
 • Komandas darbs: mēs varam sasniegt vairāk, sadarbojoties un strādājot kopā. Ilgtermiņa skatījums: mēs skatāmies tālāk par tagadni, lai radītu vērtību nākotnē.

AR KO INDIVI ATŠĶIRAS NO KONKURENTIEM?

 • Mūsu mērķis ir, lai INDIVI klients vienmēr iegūtu no tirgus inovācijām;
 • Risinām klientu problēmas;
 • Mēs piemeklējam individuālu risinājumu.

KĀPĒC KLIENTIEM VAJADZĒTU IEGĀDĀTIES ROTASLIETAS NO INDIVI? NOSAUCIET IEMESLUS PĒC IESPĒJAS PRECIZĀK??

 • Labākā cena, tieši no ražotājiem – bez starpniekiem;
 • iespēja apskatīt preces klātienē, ko nevar piedāvāt daudzi interneta veikali;
 • iespēja atgriezt rotaslietas, kas nav iespējams, iegādājoties rotaslietas citos veikalos;
 • konkurētspējīgas un īpaši pievilcīgas cenas rotaslietām ar dimantiem;
 • dažāda stila un dizaina saderināšanās gredzeni: no klasiskajiem līdz modernākajiem, izmantojot modernākās tehnoloģijas juvelierizstrādājumu ražošanā;
 • bezmaksas piegāde Lietuvā 1 darba dienas laikā;
 • piegāde Eiropas Savienības robežās un ārpus tās robežām 3-5 darba dienu laikā;
 • kvalitatīvas fotogrāfijas, kas sniedz iespēju novērtēt rotaslietu formu un īpašības;
 • iespēja pasūtīt vēlamā dizaina rotu;
 • iespēja izvēlēties nepieciešamo gredzena izmēru, dārgakmeņu, metāla kvalitāti un krāsu;
 • ātra ražošana - 10 darba dienas;
 • steidzama juvelierizstrādājumu izgatavošana 3 darba dienu laikā;
 • dažādi preču apmaksas veidi, izvēloties piemērotāko;
 • Lietuvas Proves palātas juvelierizstrādājumu kvalitātes sertifikāts, tas var būt arī starptautisks sertifikāts;
 • īpašs INDIVI dāvanu iepakojums;
 • detalizēta informācija un profesionālas konsultācijas par pārdodamajām precēm;
 • 5 GADU GARANTIJA PRODUKTA KVALITĀTEI. Mēs esam atbildīgi par mūsu produktu kvalitāti. INDIVI nodrošina 5 gadu garantiju pret ražošanas defektiem. Visi garantijas defekti tiek novērsti bez maksas. Garantija neattiecas uz normālu nolietojumu un dārgakmeņu nozaudēšanu. Garantija nav spēkā, ja preci nav remontējis INDIVI juvelieris.
 • 30 DIENU ATMAKSAS GARANTIJA. Ja jūs neesat apmierināts ar iegādāto rotu, varat to atgriezt 30 dienu laikā un atgūt naudu. Plašāka informācija pieejama šeit.
 • DĀRGAKMEŅU KVALITĀTES GARANTIJA. INDIVI rotaslietām ir Lietuvas Proves palātas kvalitātes sertifikāti. Lielākajai daļai produktu ir arī starptautiskie HRD, GIA, IGI dimanta sertifikāti.

AR KO INDIVI ROTASLIETAS ATŠKIRAS NO KONKURENTU? NOSAUCIET IEMESLUS PĒC IESPĒJAS PRECIZĀK? (JA PĒC KVALITĀTES, TAD KĀ TIEK NODROŠINĀTA KVALITĀTE, JA PĒC MATERIĀLIEM, TAD KĀDI TIE IR UTT.)

 • Iespēja izvēlēties dārgakmeni no 100 000+ izvēles iespējām;
 • Iespēja izgatavot vissarežģītākos juvelierizstrādājumu modeļus no visiem dārgmetāliem, tostarp no platīna.
 • Iespēja izvēlēties dabīgi audzētu vai mākslīgo dimantu;
 • Iespēja modelēt rotaslietas ar 3D tehnoloģijas palīdzību.

KAS IR ĪPAŠS JŪSU IZMANTOTAJOS MATERIĀLOS? NOSAUCIET ĪPAŠĪBAS PĒC IESPĒJAS KONKRĒTĀK? (NO KURĀM VALSTĪM, AR KĀDIEM SERTIFIKĀTIEM UTT.)

Īpašu uzmanību pievēršam meteriālu kvalitātei, rūpīgi atlasām partnerus un piegādātājus, ar kuriem sadarbojamies. Dimanti tiek pārdoti tikai ar uzticamu laboratoriju sertifikātiem. Mēs vienmēr cenšamies sniegt klientam detalizētu informāciju par dārgakmens īpašībām, izcelsmi un īpašībām.

AR KO JŪSU JUVELIERI IR ĪPAŠI? NOSAUCIET IEMESLUS PĒC IESPĒJAS PRECĪZĀK? (CIK GADUS JŪS ESAT STRĀDĀJIS, KĀDI APBALVOJUMI VAI SERTIFIKĀTI JUMS IR UTT.).

Esam izveidojuši profesionālu juvelieru komandu, kas mīl savu darbu un kuru ilggadējā pieredze darbā ar dārgmetāliem un dārgakmeņiem ļauj nodrošināt visaugstāko produkcijas kvalitāti. Profesionāla juveliera darināta rota ne tikai iztur laika pārbaudi, bet ir ar mīlestību darināta, tās ražošanā ir ieguldīta juveliera pozitīvā enerģija.

VAI PRECE IR RAŽOTA LIETUVĀ? (JA JĀ, KURĀ PILSĒTĀ. JA NĒ, TAD KUR?)

INDIVI rotaslietas tiek modelētas un radītas INDIVI juvelierizstrādājumu darbnīcā Viļņā, Lietuvā. Profesionālu zeltkaļu komanda strādā, lai rotaslietu izstrādājums būtu redzams pasaulei. Dārgakmeņus nostiprina juvelieri ar daudzu gadu pieredzi.

KĀPĒC INDIVI CENAS IR TĀDAS, KĀDAS TĀS ir? KAS IR IEKLAUTS CENĀ?

INDIVI dimanta juvelierizstrādājumu cena bieži ir līdz pat 75% labāka nekā citiem uzņēmumiem, kas pārdod līdzīgus produktus. Mēs pērkam dimantus  no pasaulē lielākajiem dimantu izplatītājiem. Pateicoties pasūtīto dārgakmeņu daudzumam, saņemam ekskluzīvas atlaides un saviem klientiem varam piedāvāt konkurētspējīgu juvelierizstrādājumu cenu. Produktus izgatavo mūsu meistari, tāpēc preci iegādājaties bez starpniekiem.

KĀDI VAR BŪT PAPILDU PAKALPOJUMI, KAS NAV IEKLAUTI SĀKOTNĒJĀ CENĀ?

 • Ja nākotnē varētu būt nepieciešamība mainīt gredzena izmēru, jājautā, vai izmēra maiņa ir iekļauta pasūtītā gredzena cenā.
 • Ja pēc kāda laika vēlaties gredzenu atjaunot vai pulēt, tie parasti ir papildu pakalpojumi.

KĀ NOTIEK PIRKUMA PROCESS? UZSKAITIET SVARĪGĀKOS SOLUS.

 • Konsultācija. Ja klientam ir jautājumi, INDIVI ekspertu komanda konsultē, kādu dārgakmeni, modeli vai metālu labāk izvēlēties. To var izdarīt salonā vai attālināti. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām video materiālu un fotogrāfijas. Pasūtījuma noformēšana un apmaksa. Kad klients jūt, ka ir saņēmis detalizētu informāciju un pieņēmis vispareizāko lēmumu, vai jau iepriekš zina, ko vēlas pasūtīt, tiek veidots pasūtījums rotaslietu izgatavošanai. Mums ir arī gatavas rotaslietas, kuras ir iespējams iegādāties uzreiz.
 • Juvelierizstrādājumu ražošana. Kad pasūtījums ir veikts, tas tiek nodots ražošanai un tiek veiktas vairākas iepriekš noteiktas nepieciešamās ražošanas darbības, sākot no modeļa izveides, liešanas, pulēšanas līdz dārgakmeņu iestatīšanai un nostiprināšanai.
 • Pārbaudes laiks. Pēdējā posmā rotaslietas tiek pārbaudītas Lietuvas Proves palātā (turpmāk - LPR). Papildus LPR klients bieži saņem starptautisku dārgakmeņu sertifikātu. Par starptautisko sertifikāciju konkrētai precei jājautā, veicot pasūtījumu.
 • Nosūtīšana vai nodošana klientam. Rotas ir droši iesaiņotas un nosūtītas ar apdrošinātu sūtījumu Baltijas valstīs un Eiropā. Ja nepieciešams, varam nosūtīt arī uz citām valstīm.

AR KĀDĀM VĒRTĪBĀM IR SAISTĪTS INDIVI?

Mūsu vērtības INDIVI stāsts ir iedvesmots no idejas radīt greznas augstas rotaslietas, realizējot to ar mūsdienīgu risinājumu palīdzību. Radot skaistumu, mēs sniedzam ieguldījumu mūsu klientu dzīves stāsta veidošanā. Mūsu mērķis ir piedāvāt saviem klientiem luksusa rotaslietas sistēmā, kas nodrošina pieejamību, kvalitāti un izvēli.

 • Tiekšanās pēc pārmaiņām

«Kad 2013. gadā sāku savu biznesu, pieliku punktu savai 10 gadus ilgajai jurista karjerai. INDIVI sākums radās no vēlmes pēc pārmaiņām. Vienmēr bija prieks radīt pozitīvas emocijas, likt darboties efektīvai sistēmai un iepriecināt citus ar darba rezultātu. Darbs radošajā sfērā ir brīnišķīgs un jēgpilns darbs, pilns ar iekšēju gandarījumu." Darija Morozova, INDIVI dibinātāja.

 • Nozīmīgs ceļš

Dimanta rotaslietām ir lielāka un dziļāka nozīme nekā jebkurai citai luksusa precei. Tās iztur laika pārbaudi, pavada mūs dzīves ceļā un veido dzīves vēsturi. Jo vairāk jūs par tām zināt, jo vairāk jūs tās novērtējat. Dimants ir mīlestības simbols, mūžīgas savienības solījums. Radītāja enerģija un mīlestība slēpjas katrā radītajā rotā.

 • Mūsu komanda un kopīga aizraušanās

INDIVI konsultantus un juvelierus visus vieno mīlestība pret skaistumu un savu darbu, lai rotas iepriecinātu klientu un paliktu ar viņu uz visiem laikiem. Kolektīvu vieno patiesa interese par šo jomu un vēlme palīdzēt klientam. Darbs komandā nodrošina, ka rezultāts atbilst klienta vēlmēm, jo ​​ražošanā ne viss var noritēt gludi.

KĀDAS ROTASLIETAS IR VISPOPULĀRĀKĀS/PĀRDOTĀKĀS? KĀPĒC?

Klasiskā dizaina rotaslietas ar dimantiem no kolekcijas INDIVI "Klasika" vienmēr ir bijušas un paliek populārākās. Klienti, kuriem jau ir klasiskas rotaslietas, vēlāk papildina savu rotu kolekciju ar izstrādājumiem ar sānu dimantiem, citiem dārgakmeņiem, pasūta rotaslietas ar izsmalcinātāku dizainu.

KĀDS IR TAVS IDEĀLAIS KLIENTS? APRAKSTIET VINU.

Interesē iegādātās preces īpašības un jauninājumi, cenšas nodot domu vai emocijas, iemūžināt īpašu notikumu, iegādājoties juvelierizstrādājumu. Tas bieži vien ir cilvēks ar vidējiem un lielākiem ienākumiem, apzinīgs, inteliģents, mūsdienīgs, kurš novērtē kvalitāti.

KĀDUS JAUTĀJUMUS PIRCĒJI JUMS VISBIEŽĀK UZDOD PAR SADERINĀŠANĀS GREDZENIEM?

 • Kāds ir vispopulārākais saderināšanās gredzenu dizains?
 • Kāds ir pareizais gredzena izmērs?
 • Kā izvēlēties pareizo akmeni saderināšanās gredzenam?
 • Cik būtu jāmaksā par kvalitatīvu saderināšanās gredzenu?
 • Cik iepriekš man vajadzētu pasūtīt saderināšanās gredzenu?
 • Kuru metālu labāk izvēlēties saderināšanās gredzenam?
 • Kas jums jāzina par saderināšanās gredzenu kopšanu?
 • Kāds ir labākais veids, kā piedāvāt?
 • Esam ievērojuši, ka lielākā daļa klientu jautājumu ir par gredzena izvēli. Uzņēmumā INDIVI mums ir daudzu gadu pieredze juvelierizstrādājumu izgatavošanā, tāpēc vienmēr labprāt konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko saderināšanās gredzenu.

KĀDI IR VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR LAULĪBAS GREDZENIEM?

○ Kāda ir laulības gredzenu cena? ○ Kādi ir populārākie laulības gredzenu modeļi? ○ Kā pareizi noteikt laulības gredzena izmēru?

 • Kādus akmeņus parasti izmanto laulības gredzenos?
 • Kā izvēlēties pareizo metālu laulības gredzeniem?
 • Cik iepriekš man vajadzētu pasūtīt laulības gredzenus?
 • Vai jums ir jāizvēlas identiski laulības gredzeni?
 • Kā izvēlēties pareizo formu un profilu laulības gredzeniem?
 • Kā izvēlēties laulības gredzena gravējuma tekstu?
 • Kas jāzina par laulības gredzenu kopšanu?
 • Esam ievērojuši, ka lielākā daļa klientu jautājumu irkas saistīti ar laulības gredzenu izvēli, iegādi un apkopi. Uzņēmumā INDIVI mums ir daudzu gadu pieredze juvelierizstrādājumu izgatavošanā, tāpēc vienmēr labprāt konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties piemērotākos laulības gredzenus.

KĀ LABORATORIJĀ AUDZĒTI DIMANTI ATŠĶIRAS NO DABĪGAJIEM DIMANTIEM? VAI PIE JUMS IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES ROTAS AR LABORATORIJĀ AUDZĒTIEM DIMANTIEM?

Laboratorijā audzēti dimanti ir ķīmiski, fiziski un vizuāli identiski dabiskajiem dimantiem. Tie ir tikpat skaisti un izturīgi kā dabīgie, tikai ar cilvēka roku palīdzību un ļoti īsā laikā izaudzēti laboratorijā. To, vai dimants ir veidojies dabā vai audzēts laboratorijā, var atpazīt tikai ar progresīvāko tehnoloģiju palīdzību, pēc rūpīgas pārbaudes, tāpēc ar neapbruņotu aci nebūs iespējams atšķirt, vai dimants veidojies dabīgā ceļā vai audzēts laboratorijā. INDIVI piedāvātajā klāstā var atrast arī produktus ar laboratorijā audzētiem dimantiem. To var izdarīt, noklikšķinot uz saites šeit.

Vai jums ir kādi jautājumi? Jautājiet mūsu speciālistiem. Mēs konsultējam par dārgakmeņiem, juvelierizstrādājumu ražošanu, rotu dizainu un citiem Jums interesējošiem jautājumiem.