BUJ

VAI IR DROŠI PIRKT INTERNETĀ?

Jā, dārglietu iegāde tiešsaistē ir pilnīgi droša. Apmeklētā pārlūka un servera nosūtītā informācija ir šifrēta. Visi maksājumi tiek veikti, izmantojot lietotāja izvēlētās bankas elektronisko sistēmu. Ja Jūs šaubāties par to, vai Jums patiks internetā pasūtītās preces, mēs nodrošinām 30 dienu atgriešanas politiku, tādēļ, ja produkts jūs neapmierina, mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudu. Ja jums joprojām ir šaubas par iepirkšanos tiešsaistē, mēs piedāvājam iespēju ierasties un apskatīt preces mūsu salonā Rīgā un veikt pasūtījumu uz vietas.

VAI JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI AR BRILJANTIEM IR ĪSTI?

Visiem zelta izstrādājumiem ar briljantiem ir kvalitātes sertifikāts, ko izdevusi Lietuvas dārgmetālu provju palāta, kā arī zelta proves druka uz izstrādājuma. Produktiem ar briljantiem, kas tiek pārdoti Eiropas Savienībā un ārpus tās, ir starptautisks sertifikāts un/vai Lietuvas dārgmetālu provju palātas sertifikāts. Dažiem izstrādājumiem ar briljantiem ir vairāki briljantu kvalitātes sertifikāti.

AR KO DIMANTS ATŠĶIRAS NO BRILJANTA?

Dimants ir dabā sastopams minerāls. Dimants kļūst par briljantu pēc tam, kad tas ir noslīpēts, un tam ir vismaz 57–58 šķautnes. Pulētus dārgakmeņus, kuriem nav 57–58 šķautnes, sauc par dimantiem. Tātad katrs briljants ir arī dimants, bet ne katrs dimants ir briljants.

VAI JŪS ESAT REĢISTRĒTI LIETUVAS DĀRGMETĀLU PROVJU PALĀTĀ?

Jā, mūsu uzņēmums ir reģistrēts Lietuvas dārgmetālu provju palātā.

KĀ INDIVI VAR PIEDĀVĀT TIK KONKURĒTSPĒJIGAS CENAS?

Mēs saviem klientiem varam piedāvāt ārkārtīgi pievilcīgas cenas juvelierizstrādājumiem, jo preces tiek pārdotas par ražotāja cenām, un pircējs par produktiem nepārmaksā. Turklāt mums nav lielas uzglabāšanas, telpu, personāla uzturēšanas izmaksas, kas rodas parastajiem juvelierizstrādājumu veikaliem, tāpēc mēs varam klientiem piedāvāt produktus par ļoti pievilcīgu cenu.

VĒLOS NOPIRKT SADERINĀŠANĀS GREDZENU, BET NEZINU SAVAS PARTNERES GREDZENA IZMĒRU.

Gredzena izmēru var noteikt, izmantojot instrukcijas, kuras var atrast šeit. Tāpat, lai pārliecinātos par gredzena izmēru, Jūs varat atnest Jums pieejamo gredzenu uz INDIVI salonu Rīgā, un mēs palīdzēsim noteikt precīzu izmēru.

KO DARĪT, JA GREDZENA IZMĒRS NAV ĪSTAIS?

Parasti gredzena izmēru var pielāgot, un mēs to varam izdarīt. Tomēr atsevišķu gredzenu ar dārgakmeņiem izmēru nevar mainīt. Tādēļ, ja Jums ir šaubas, ka gredzena izmērs var nebūt īstais, lūdzu, pirms gredzena iegādes sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim, vai izmēru gredzenam, kuru vēlaties iegādāties, var mainīt. Plašāku informāciju par gredzena izmēru var atrast šeit. 

UZ KURA PIRKSTA NĒSĀ SADERINĀŠANĀS UN LAULĪBU GREDZENUS?

Laulību gredzeni tiek nēsāti uz labās rokas zeltneša, bet saderināšanās gredzeni - uz kreisās rokas.

KĀDAS IR MAKSĀJUMU IESPĒJAS?

Jūs varat izvēlēties no vairākiem piedāvātajiem maksājuma veidiem. Plašāku informāciju varat atrast šeit.  

VAI ES PATS VARU APMAKSĀT PIEGĀDI?

Pašlaik mēs nepiedāvājam šādu iespēju.

VAI ES VARU VEIKT PASŪTĪJUMU PA TELEFONU?

Jā, protams. INDIVI darbinieks pieņems pasūtījumus pa tālruni +371 272 66999, kā arī atbildēs uz Jūsu jautājumiem. Mēs pieņemam pasūtījumus un konsultējam klientus no pulksten 9:00. līdz 19:00 darba dienās un sestdienās. Jūs varat atstāt ziņojumu ārpus darba laika, un mēs sazināsimies ar Jums.

CIK ILGĀ LAIKĀ MANS PASŪTĪJUMS TIKS PIEGĀDĀTS?

Preces parasti tiek izgatavotas un piegādātas 10-14 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Dažos gadījumos pasūtījuma piegāde var aizņemt ilgāku laiku. Ja vēlaties saņemt rotaslietas agrāk, lūdzu, pirms pasūtījuma veikšanas, sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim, ja piegāde ir iespējama īsākā laika posmā.

Vai jums ir kādi jautājumi? Jautājiet mūsu speciālistiem. Mēs konsultējam par dārgakmeņiem, juvelierizstrādājumu ražošanu, rotu dizainu un citiem Jums interesējošiem jautājumiem.