Individuālu juvelierizstrādājumu ražošana

Izmantojiet mūsu juvelieru, 3D dizaineru un rotaslietu ekspertu komandas pieredzi, lai izveidotu savu sapņu rotaslietu. Iegādājieties ekskluzīvu saderināšanās gredzenu, laulības gredzenus, unikālus un neaizmirstamus aksesuārus ar dimantiem, kas paredzēti īpašam gadījumam.
Dažreiz var būt ļoti grūti atrast savam mīļotajam cilvēkam nevainojamu rotaslietu. Mēs visi esam unikāli, tāpat kā mūsu mīlestības saites. Ja Jums ir vīzija vai iztēle par to, kāds juvelierizstrādājums vislabāk atspoguļo Jūsu saites, mēs ar prieku palīdzēsim Jums izveidot sirdij tuvu rotaslietu.

“Uzskatām, ka mūsu klientiem ir jāsaņem augstas kvalitātes un mūsdienīga dizaina rotaslietas, kuru veidošanas un ražošanas procesā viņi paši var piedalīties. Radot rotaslietas, progresīvu un modernu tehnoloģiju priekšrocības ir harmoniski saskaņotas ar pieredzējušu juvelieru-dizaineru zināšanām. ”  INDIVI

Juvelierizstrādājumu dizaineri

3D juvelierizstrādājumu dizaineri izveido perfektas līnijas un atkārto juvelierizstrādājumu formas pirms to ražošanas sākšanas.

Jaunākās tehnoloģijas

Ar modernu 3D printeru palīdzību tiek iegūtas proporcijas un līnijas, kuras neatkārtos pat prasmīga juveliera rokas.

Pieredzes bagāti meistari

Juvelieri ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi luksusa juvelierizstrādājumu dizainā un ražošanā nodrošina, ka rotaslietas ir ne tikai skaistas, bet arī izturīgas.