Saderināšanās Gredzeni | TOP 2023 | INDIVI

Saderināšanās gredzeni

100.000+ sertificētu dimantu un izvēle no vairāk nekā 100 gredzenu ietvariem
Izvēlies piemērotāko

Klasiskie

Klasiskais un mūžīgais gredzena dizains, kas akcentē briljanta skaistumu IZVĒLĒTIES GREDZENUS 

Mūsdienīgi un aktuāli

Smalkais dimanta rāmītis izceļ centrālā briljanta skaistumu Izvēlēties gredzenus

Halo gredzeni

Briljanti ieskauj centrālo dārgakmeni un rada elpu aizraujošu iespaidu Izvēlēties gredzenus

Ekskluzīvu dimantu

Gredzeni ar nestandarta formas dimantiem izceļ savu ekskluzivitāti un ir piemēroti tiem, kas vēlas uzsvērt savu unikalitāti.  Izvēlēties gredzenus

Ar dārgakmeņiem

Gredzeni ar safīriem, rubīniem, smaragdiem un to kombinācijas ar briljantiem spēj atklāt dārgakmeņu skaistumu no neparastas puses. Izvēlēties gredzenus

Trīs briljanti

Sānu briljanti graciozi akcentē centrālā akmens skaistumu Izvēlēties gredzenus

Pie mums strādā GIA sertificēti dārgakmeņu vērtēšanas eksperti.

Apmeklējiet mūsu salonu

Apmeklējiet salonu un saņemiet speciālistu padomu. Rezervēt laiku

Saderināšanās gredzenu pirkšanas ceļvedis

Skatīties

Gredzena izmēra noteikšanas gids  Skatīties

Populārākie saderināšanās gredzeni

Andromeda
No 750 €

Melody
No 982 €

Diana
No 289 €

Kalibri
No 689 €

Gredzenu stili

Klasiskie

Šis gredzena stīpiņa akcentē un uzsver centrālā dimanta skaistumu. Gredzenu modeļiem var būt atšķirīgs stīpiņu platums un vainaga augstums, 4 vai 6 vainagu turētāji un akmens, kas velmēts zeltā. Mums ir viss: sākot no klasiskām līdz novatoriskām un drosmīgām stīpiņu formām - ikviens noteikti atradīs kaut ko no šīs kolekcijas.

Mūsdienīgi un aktuāli

Šī gredzenu kolekcija atspoguļo daudzu mūsdienu sieviešu stilu. Centrālais akmens un dimanta rāmītis piesaista uzmanību un rada vienreizēju mirdzojoša un zaigojoša gredzena efektu. Sānu dimanti uzsver izvēlētā centrālā dārgakmens skaistumu.

Halo gredzeni

Halo gredzenu modeļi akcentēs un izcels jebkura lieluma centrālo briljantu un radīs elpu aizraujošu iespaidu. Dimanta rāmītis ap centrālo akmeni vizuāli palielina dārgakmeni, radot spēcīgāku dimanta mirdzuma efektu.

Ekskluzīvu dimantu

Gredzeni ar marķīzes, bumbieru, ovālu, princeses, sirds un citu formu dimantiem ir piepildīti ar ekskluzivitāti, bet izvēlētā forma bieži nozīmē simboliskas lietas. Nestandarta formas dimanti var uzsvērt Jūsu pirkstu graciozitāti, bet paši var izskatīties lielāki, salīdzinot ar apaļajiem briljantiem ar līdzīgu karātu svaru.

Ar dārgakmeņiem

Krāšņi gredzeni ar safīriem, rubīniem, smaragdiem un šo akmeņu kombinācijas ar briljantiem atklāj visu dārgakmeņu skaistumu. Neatkarīgi no gredzena stila, dārgakmeņi mirdz un izskatās satriecoši kombinācijā ar zeltu un dimantiem. Šādas dārglietas ir lieliski piemērotas saderināšanās gadījumos vai arī citos īpašos gadījumos.

Individuāls pasūtījums

Ja Jums ir vīzija par to, kādam jāizskatās gredzenam, varat izveidot šo izstrādājumu ar mūsu dizaineru un 3D juvelieru-modelētāju palīdzību. Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties gredzena modeli, dārgakmeņus un metālu, lai topošais izstrādājums varētu sniegt Jums ārkārtīgi pozitīvas emocijas.

100.000+ dimantu

Visplašākā izvēle

Dāvanu iesaiņojums

Individuāla dizaina kastītes

Laboratoriju sertifikāti

HRD, GIA, IGI, LPR

Jūsu izvēlei piedāvājam vairāk nekā 100 dažādus saderināšanās gredzenu modeļus - no klasikas līdz ekstravagantam. Visplašāko popularitāti iematojuši klasiskie saderināšanas gredzeni ar vienu centrālo akmeni dažādās formās - apaļā, princeses (kvadrāta forma), taisnstūris, ovālā, četrstūra. Tāpat liels pieprasījums ir pēc gredzeniem ar centrālo briljantu un vairākiem mazāka izmēra sānu akmeņiem, kas gareniski viens pie otra novietoti uz gredzena stīpiņas. Izvēli garantējam visām gaumēm - kā konservatīva stila piekritējiem, tā mūsdienīgu un juvelieru-dizaineru veidotiem īpašiem mākslas darbu mīļiem, kas īpaši izcels gredzena nēsātāja personību. Piedāvājam augstākās kvalitātes juvelierizstrādājumus no augstākās klases dārgmetāliem un briljantiem. Mūsu juvelieri ir augstākās klases meistari, tāpēc mēs spējam piepildīt klientu augsti liktās cerības. Tāpat pie mums varat pasūtīt Jūsu individuālām vēlmēm radītu gredzenu, kura izpildījumu nodrošinās mūsu juvelieri-dizaineri.