Saderināšanās gredzeni

100.000+ sertificētu dimantu un izvēle no vairāk nekā 100 gredzenu ietvariem
Izvēlies piemērotāko

Klasiskie

Klasiskais un mūžīgais gredzena dizains, kas akcentē briljanta skaistumu IZVĒLĒTIES GREDZENUS

Mūsdienīgi un aktuāli

Smalkais dimanta rāmītis izceļ centrālā briljanta skaistumu Izvēlēties gredzenus

Halo gredzeni

Briljanti ieskauj centrālo dārgakmeni un rada elpu aizraujošu iespaidu Izvēlēties gredzenus

Ekskluzīvu dimantu

Gredzeni ar nestandarta formas dimantiem izceļ savu ekskluzivitāti un ir piemēroti tiem, kas vēlas uzsvērt savu unikalitāti.  Izvēlēties gredzenus

Ar dārgakmeņiem

Gredzeni ar safīriem, rubīniem, smaragdiem un to kombinācijas ar briljantiem spēj atklāt dārgakmeņu skaistumu no neparastas puses. Izvēlēties gredzenus

Trīs briljanti

Sānu briljanti graciozi akcentē centrālā akmens skaistumu Izvēlēties gredzenus

Pie mums strādā GIA sertificēti dārgakmeņu vērtēšanas eksperti.

Apmeklējiet mūsu salonu

Apmeklējiet salonu un saņemiet speciālistu padomu. Rezervēt laiku

Saderināšanās gredzenu pirkšanas ceļvedis

Skatīties

Gredzena izmēra noteikšanas gids  Skatīties

Gredzenu stili

Klasiskie

Šis gredzena stīpiņa akcentē un uzsver centrālā dimanta skaistumu. Gredzenu modeļiem var būt atšķirīgs stīpiņu platums un vainaga augstums, 4 vai 6 vainagu turētāji un akmens, kas velmēts zeltā. Mums ir viss: sākot no klasiskām līdz novatoriskām un drosmīgām stīpiņu formām - ikviens noteikti atradīs kaut ko no šīs kolekcijas.

Mūsdienīgi un aktuāli

Šī gredzenu kolekcija atspoguļo daudzu mūsdienu sieviešu stilu. Centrālais akmens un dimanta rāmītis piesaista uzmanību un rada vienreizēju mirdzojoša un zaigojoša gredzena efektu. Sānu dimanti uzsver izvēlētā centrālā dārgakmens skaistumu.

Halo gredzeni

Halo gredzenu modeļi akcentēs un izcels jebkura lieluma centrālo briljantu un radīs elpu aizraujošu iespaidu. Dimanta rāmītis ap centrālo akmeni vizuāli palielina dārgakmeni, radot spēcīgāku dimanta mirdzuma efektu.

Ekskluzīvu dimantu

Gredzeni ar marķīzes, bumbieru, ovālu, princeses, sirds un citu formu dimantiem ir piepildīti ar ekskluzivitāti, bet izvēlētā forma bieži nozīmē simboliskas lietas. Nestandarta formas dimanti var uzsvērt Jūsu pirkstu graciozitāti, bet paši var izskatīties lielāki, salīdzinot ar apaļajiem briljantiem ar līdzīgu karātu svaru.

Ar dārgakmeņiem

Krāšņi gredzeni ar safīriem, rubīniem, smaragdiem un šo akmeņu kombinācijas ar briljantiem atklāj visu dārgakmeņu skaistumu. Neatkarīgi no gredzena stila, dārgakmeņi mirdz un izskatās satriecoši kombinācijā ar zeltu un dimantiem. Šādas dārglietas ir lieliski piemērotas saderināšanās gadījumos vai arī citos īpašos gadījumos.

Individuāls pasūtījums

Ja Jums ir vīzija par to, kādam jāizskatās gredzenam, varat izveidot šo izstrādājumu ar mūsu dizaineru un 3D juvelieru-modelētāju palīdzību. Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties gredzena modeli, dārgakmeņus un metālu, lai topošais izstrādājums varētu sniegt Jums ārkārtīgi pozitīvas emocijas.

100.000+ dimantu

Visplašākā izvēle

Dāvanu iesaiņojums

Individuāla dizaina kastītes

Laboratoriju sertifikāti

HRD, GIA, IGI, LPR

Kopā ar jums dzīves maģiskajos mirkļos

Saderināšanās ir brīnišķīgs notikums, kas savij kopā divas mīlošas sirdis. Saderināšanās gredzeni un tradīcija bildināt sievieti, pasniedzot tai gredzenu, pastāv jau daudzus gadu simtus, tāpēc saderināšanās gredzens ir būtisks dzīves atribūts daudziem pāriem. 21. gadsimtā tradīcijas un paražas tiek uztvertas daudz demokrātiskāk un racionālāk nekā gadsimtus agrāk, un šobrīd katrs pats izlemj, vai iegādāties jau gatavus gredzenus juvelierizstrādājumu salonā vai pasūtīt individuāla dizaina gredzenu pie pieredzējuša juveliera.

INDIVI piedāvā iespaidīgu saderināšanās gredzenu kolekciju, kas aizraus elpu un ļaus īpašās dienas notikumiem ritēt nevainojamā gaitā. Mūsu pieredzējušie juvelieri izstrādā neatkārtojamus un skaistus dizainus, kuros atspoguļosies jūsu mīlas stāsta aizkulises. Ikviena sieviete varēs justies īpaša, jo bildināšanas gredzeni tiek radīti visdažādākajā dizainā - vairāk kā 100 dažādi saderināšanās gredzenu modeļi, unikāli vienkārši vai ar sertificētiem dimantiem un izsmalcinātiem dārgakmeņiem.

Mūsu INDIVI komanda aizrautīgi tiecas radīt unikālus mirkļus, kas ilgst mūžīgi. Speciāli radītais 3D tehnoloģiju pakalpojums ļauj izstrādāt dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm – personalizējot gredzenu līdz smalkākai detaļai un aplūkojot gredzenu, pirms ir uzsākta tā ražošana no kvalitatīvām izejvielām. Mūsu mērķis ir piedāvāt daudzveidīgas iespējas saderināšanās gredzena pielāgošanai, tāpēc tiešsaistes veikalā vai elegantā salonā Rīgā jūs varat piemeklēt dārgakmeni, dizainu, metālu un metāla krāsu atbilstoši savām vēlmēm.

Saderināšanās gredzeni pieejami dažādos stilos un formās

Mīlestībai, tāpat kā gredzeniem, ir dažādas formas un nokrāsas, tāpēc arī saderināšanos jūs varat atzīmēt ar tikpat unikālu un īpašu saderināšanās gredzenu. Gan klasiskie dimanta gredzeni, gan mūsdienīgi bildināšanas gredzeni ar dārgakmeņiem – saderināšanās gredzenu kolekcija ir piemērota katrai gaumei. Izmantojot dažādus metālus, piemēram, dzelteno zeltu, balto zeltu, rozā zeltu un platīnu, jūs gaida pārsteidzošs un unikāls rezultāts. Izvēloties saderināšanās gredzenus svarīgi piedomāt par nākotnes izvēlem, kas saistās ar laulības gredzenu izvēli. Indivi piedāvā plašu lalību gredzenu klāstu: gan klasiska stila laulību gredzenus, kā arī mūsu piedāvājumā ir moderni laulību gredzeni, kas patiks klientiem, kuri vēlās gredzenus ar sarežģītāku dizainu.

Populārākie saderināšanās gredzenu dizaini:

  • Klasiskie saderināšanās gredzeni. Gredzens, kura centrā mirdz neatkārtojams briljants. Par to, kā izvēlēties kvalitatīvus un sertificētus briljantus, lasiet šeit.

  • Saderināšanās gredzeni ar mūsdienīgu dizainu. Neparasts dārgakmeņu izvietojums kombinācijā ar dizainētu gredzena siluetu veido modernus un stilīgus gredzenus. 

  • Halo gredzeni. Vieni no iekārojamākajiem gredzeniem, kuru centrā ir krāšņs dimants, kuru ieskauj mazāka izmēra briljanti vai citi dārgakmeņi. Iegūstiet priekšstatu par šiem gredzeniem, aplūkojot aktuālo Halo gredzenu kolekciju.

  • Ekskluzīvi dimanti gredzenā. Ja meklējat neparastas formas vai nokrāsas dimantu, tad ir vērts ielūkoties ekskluzīvo gredzenu kolekcijā. Mēs piedāvājam arī tādus unikālus gredzenus, kurus rotā melnais dimants

  • Ar krāsainiem dārgakmeņiem. Daudz plašāks un pieejamāks klāsts ar gredzeniem - šie akmeņi ir kā radīti mīlestības nokrāsas izgaismošanai. Rubīni, safīri, smaragdi un citi krāsainie dārgakmeņi ir īsta rota gredzenā. 

  • Gredzeni ar 3 briljantiem. Mūžīgā klasika un viens no pieprasītākajiem dizainiem no mūsu kataloga. Pārsteidziet ar gredzenu, kurā ir nevis viens, bet veseli 3 briljanti!

Gredzeni ar krāsainiem dārgakmeņiem

Saviem klientiem ikdienā palīdzam uzburt pasakainus un perfektus mirkļus, lai arī kāds notikums ir gaidāms viņu dzīvē. INDIVI kolekcijā ikviens var atrast budžetam un vēlmēm piemērotu saderināšanās gredzenu, kas izgatavots no žilbinošiem safīra, smaragda un rubīna jeb krāsainajiem dārgakmeņiem

Safīrs

Safīra saderināšanās gredzeni ar savu raksturīgo zilo nokrāsu piestāvēs gaišmatēm un zilo acu īpašniecēm. Safīram piestāvēs izsmalcinātāks gredzena dizains ar akcentiem, kā arī tīrs metāla slīpējums ar vienu akmeni centrā. 

Smaragds

Smaragda saderināšanās gredzeni būs ideāli sabiedrotie tiem, kurus valdzina zaļais akmeņa mirdzums, smaragds piestāvēs smalkiem vakartērpiem. Krāšņais un izteiksmīgais smaragds papildinās jebkuras sievietes garderobi, tāpēc to var nešaubīgi izvēlēties priekš bildinājuma.

Rubīna saderināšanās gredzeni ir mīlestības un kaislības simbols, tāpēc tos iesaka izvēlēties tiem, kuri vēlas paust savu mīlestību caur rotaslietu. Rubīna gredzens spēj pateikt vairāk par vārdiem!

Vai saderināšanās gredzeni ir sertificēti?

Kvalitatīvs un izskatīgs saderināšanās gredzens ir nopietns pirkums, tāpēc mēs iesakām veltīt tam pietiekoši daudz laika, pārliecinoties par gredzena sastāva autentiskumu. Mūsu internetveikalā vai salonā Rīgā nopērkamie juvelierizstrādājumi tiek apzīmogoti ar provēm, savukārt juvelierizstrādājumiem ar briljantiem vai citiem dārgakmeņiem ir Lietuvas dārgmetālu provju palātas rotaslietu kvalitātes sertifikāts, kas var apliecināt dimanta autentiskumu. INDIVI komandas kopdarbs ir nepārspējamas kvalitātes juvelierizstrādājumi ar 5 gadu garantiju