Laulību gredzeni

Tā kā laulības gredzeni ir mīlestības simbols un divu cilvēku vēlme būt kopā, tie ir viens no vissvarīgākajiem kāzu aspektiem, kas pavadīs pāri visu viņu kopīgo dzīvi. Tāpēc katrs laulības gredzens tiek veidots individuāli, ņemot vērā klienta stilu, gredzena platumu un citas vēlmes.

Klasiskie

Katrs no tiem ir izgatavots individuāli un uzsver tavu mīlestības unikalitāti. Plaša modeļu, platumu, formu un tekstūru izvēle - katrs atradīs sev piemērotāko gredzenu. Izvēlēties gredzenus

Dimanta stīpiņas

Piešķiriet dimanta mirdzumu mīlas simbolam, pieskaņojiet dimanta stīpiņu pie saderināšanās gredzena vai pasniedziet to kādā īpašā gadījumā..  Izvēlēties gredzenus

Vīriešu

Reprezentatīvs un stilīgs dizains, harmoniski papildināts ar dārgakmeņiem un izpildīts klasiskā stilā. Izvēlieties to, kas atbilst tavai personībai.  Izvēlēties gredzenus

Modernā klasika

Divi savstarpēji saderīgi gredzeni, kas uz pāra pirkstiem simbolizē savstarpējo savienojamību. Variet izvēlēties vēlamo platumu un krāsu. Izvēlēties gredzenus

Mūsdienīgi un aktuāli

Tie ir mūsdienīgi dažādu faktūru, formu, krāsu un dizainu gredzeni. Jūs varat izvēlēties minimālistiskus gredzenus vai modeļus ar mirdzošiem dimantiem. Izvēlēties gredzenus

Ekskluzīvi gredzeni

Nestandarta līnijas un īpašs dizains. Šie laulības gredzeni izceļas no pārējiem ar izsmalcinātu stilu. Izvēlieties gredzenus

„Mums bija svarīgi, lai gredzeni būtu izgatavoti no mūsu vecāku zelta, tas gredzeniem piešķīra papildus emocionālu vērtību. ”
Giedre un Sauļus, jaunlaulātie, 2016.12.28

Apmeklējiet salonu

Apskatiet laulības gredzenu kolekciju un konsultējieties ar ekspertu par gredzenu izmēriem, platumu, komforta zonu un dizaina izvēli.

Rezervēt laiku

Individuāla laulību gredzenu izgatavošana

Izveidojiet sapņu gredzenus ar profesionāļu palīdzību vai izmainīsim mūsu gredzenu dizaina detaļas. Izgatavojam gredzenus pēc fotoattēla vai parauga.

Skatīties

Laulības gredzenu pirkšanas ceļvedis  Skatīties

Populārākie laulību gredzeni

Klasisks gredzens 2mm No 254 €

Gredzeni “Edinburgh” Cena 1390 €

Laulību gredzeni “Royal” Cena 1900 €

Gredzeni “Santorini” Cena 1800 €

Laulību gredzeni “Jupiter” Cena 2480 €

Gredzeni “Black Alikanto” Cena 2485 €

Laulību gredzeni no platīna

Iemūžiniet savu mīlestību ar moderniem platīna gredzeniem, kas ilgtermiņā nemainīs savas īpašības. Platīna gredzeni nezaudē spīdumu un vienmēr paliek perfekti balti.

Skatīties

Laulību gredzeni ar faktūru

Izvēlies sev vispiemērotāko no mūsu piedāvātajām laulības gredzenu faktūrām.

Skatīties

Gredzenu gravēšana

Iegravējiet gredzenos sev svarīgus vārdus

Gredzenu izgatavošana no klienta zelta

Izgatavosim gredzenus no Jūsu metāla

Rotaslietu kopšana

Mainām gredzenu izmērus, atjauninam

Rūpes par jūsu pasūtījumu

Nav nekā skaistāka par kāzu gredzeniem, kas ir tīrs divu cilvēku mīlestības un ciešas savienības simbols. Neapšaubāmi - jūsu īpašajā dienā jūs vēlaties atrast ideālus gredzenus, kas kalpos garu mūžu. INDIVI kolekcijā ir iekļauti nevainojamas kvalitātes laulību gredzeni ar dizainu, kas ideāli iederēsies ikvienā kāzu dienā. 

Kāzu gredzeni no mūsu kolekcijas ir izgatavoti pēc labākajām juvelieru tradīcijām un katrs no tiem ir unikāls mākslas darbs, kas radīts vizuālai baudīšanai. Laulības gredzeni var būt radīti tikai jums abiem pēc individuāla pasūtījuma, noslīpējot katru īpašo niansi uz jūsu gredzena, vai arī izvēlēti no aktuālā kataloga gatavajiem gredzeniem. Gredzeni ir jūsu savienības simbols, vienojošais elements, un tieši jūs varat padarīt tos unikālus un neatkārtojamus. Laulību gredzeni ir simbols pāra mīlestībai, lojalitātei un apņēmībai sargāt savas attiecības. Tas ir ne tikai viens no svarīgākajiem kāzu svinību elementiem, bet arī neatņemama ikdienas stila daļa, tādēļ, izvēloties laulības gredzenus, jaunlaulātajiem rūpīgi jāizvērtē, kāda stila, platuma un krāsas gredzeni dabiski iekļausies viņu unikālajā stilā. Kamēr vieni meklē unikālus risinājumus, izsmalcinātas faktūras, citiem vistuvāk sirdij paliek klasika, sarkanā vai baltā zelta laulības gredzeni. Patiešām nav svarīgi, uz kuras rokas nēsājat gredzenu – svarīgi ir tas, lai jūs ikdienā justos labi, nēsājot izvēlētos laulības gredzenus.

INDIVI komanda tiecas pilnībā apmierināt klientu vēlmes sākot ar pirmo tikšanos līdz pat pasūtījuma izsniegšanai. Katrs klients var saņemt labāko klientu servisu un priekšrocības:

✓ Drošu bezmaksas piegādi

✓ Īpašs dāvanu iesaiņojums bez papildu samaksas

✓ 30 dienu atgriešanu

✓ 5 gadu garantiju ražošanas defektiem

Kādu metālu izvēlēties?

Ikvienam metālam ir savas lieliskās īpašības, kuras ir viegli pamanīt un apbrīnot, kā arī nelielas īpatnības, kuras būtu jāņem vērā, ja izvēlaties gredzenus ilgstošai ikdienas lietošanai, un tādi noteikti būs jūsu laulību gredzeni - pāris mirdzošu rotu, kurām lemts kalpot ilgu mūžu. 

Zelts

Par klasisku jaunlaulāto izvēli vienmēr tiek uzskatīti zelta laulību gredzeni. Zeltam piemīt skaists spīdums un dabisks, dzeltenīgs siltums, un tie lieliski saskan ar citām siltas krāsas rotaslietām. Atkarībā no piemaisījumiem, parasti iegūst 3 zelta pamattoņus: dzeltenu, baltu un rozā. Zelta gredzeni ir romantiski un kalpos jums ilgu mūžu, ja tos pareizi un laicīgi kops. Iepazīties ar labu laulības gredzenu kopšanas praksi varat šeit.

Platīns

Platīns ir ārkārtīgi izturīgs, kā arī vienlaikus spīdīgs un pārsteidzoši skaists. Pēdējo gadu desmitu laikā platīns ir atkal kļuvis par populāru izvēli saderināšanās gredzeniem un citām rotaslietām. Ar laiku platīna laulības gredzeni var saskrāpēties un nolietoties, tāpēc, lai tos atjaunotu, ieteicams gredzenus nodot gādīgās juveliera rokās - tad tie iegūs sākotnējo izskatu.

Sudrabs

Visizplatītākaisun viens no budžetam draudzīgākajiem metāliem mūsdienās. Sudrabs parasti tiek sajaukts ar citiem metāliem, lai padarītu to izturīgāku. Sudraba laulību gredzeni ir jāsaudzē rūpīgāk, jo tie var tikt vieglāk saskrāpēti un deformēti. Neskatoties uz trauslo būtību, sudrabu bieži vien izvēlas etnisko rotu izgatavošanā, jo šis metāls ir bijis pieejams juvelieru darbnīcās jau daudzu gadu tūkstošu garumā. Kā apvienot saderināšanās gredzenu un laulības gredzenu? Saderināšanās un laulības gredzenus var nēsāt kopā, uz viena pirksta vai atsevišķi, uz abām rokām. Atkarībā no personīgā stila un prioritātēm gredzenus var kombinēt, izvēloties vienādas krāsas metālus, dārgakmeņus, vienotus rakstus. Savukārt, lai uzsvērtu gredzenu unikalitāti, var izvēlēties pavisam cita dizaina rotaslietas un nēsāt saderināšanās gredzenu uz kreisās rokas un laulības gredzenu uz labās rokas. Kā noteikt gredzena izmēru? * Ja cilvēks jau nēsā kādu gredzenu, visvienkāršākais veids, kā noskaidrot gredzena izmēru, ir izmērīt gredzena diametru ar lineālu. Izmērot iekšējo diametru ar precizitāti līdz tuvākajam milimetram, iegūtais skaitlis būs gredzena izmērs. * Ja cilvēks agrāk nav nēsājis gredzenus, izmērus var noskaidrot, izmantojot diegu. Aptiniet diegu ap pirkstu, nesaspiežot ādu. Atzīmējiet vietu, kur pavediens krustojas. Ar lineālu izmēra diega garumu starp atzīmēm. Izmēra ar precizitāti līdz tuvākajam milimetram. Sadalot iegūto garumu ar 3,14 un iegūsiet gredzena diametru milimetros, kas atbildīs gredzena izmēram. * Nāc uz INDIVI salonu, kur ar speciālu mērierīci viegli noteiks tev piemērotāko izmēru.

Kāzu gredzeni ir pieejami dažādos unikālos stilos un dizainos

Plašā gredzenu izvēle gan juvelierizstrādājumu salonos, gan tiešsaistes veikalos padara gredzenu piemeklēšanu sarežģītāku un laikietilpīgāku, jo ir tik daudz dažādas nianses, kas būtu jāņem vērā. Moderni, klasiski, vintāžas, ar dārgakmeņiem, no slavenu dizaineru kolekcijām un pat etniska stila gredzeni var tikt izvēlēti par jūsu savienības lieciniekiem. Pāriem, kas plāno iegādāties tradicionālus laulību gredzenus, mēs iesakām izvēlēties gredzenu tandēmu no mūsu gatavās kolekcijas - tie ir brīnišķīgi dizainēti un apvieno visas labākās gredzenu īpašības. 

Gredzeni ar dimantu

Savām kāzām varat izvēlēties kādu no mūsu dimanta kāzu gredzeniem no baltā zelta, platīna, dzeltenā zelta un sarkanā zelta, kas komplektēti ar satriecošiem dimantiem. Šie gredzeni kāzu dienā izskatīsies satriecoši un neatkārtojami.

Dažādi kāzu gredzeni

Pārsteidzoši un vienlaikus arī pierasti ir sastapt pārus ar diviem dažāda dizaina gredzeniem.  Mūsu gredzenu katalogā līgava var izvēlēties gredzenu ar dimantu, bet līgavainis - klasisku, askētisku gredzenu, kas piestāvēs arī pie lietišķa kostīma. Ikviena gaume un prasības pēc sevišķām gredzena īpašībām var tikt apmierināta - apskatiet mūsu satriecošos gredzenus gan vīriešiem, gan sievietēm!