Jaunākās ziņas

Jaunākās ziņas

 • Perlų gidas: jų reikšmė, rūšys, vertė ir viskas ką turite žinoti
  Perlų gidas: jų reikšmė, rūšys, vertė ir viskas ką turite žinoti

  Tikriausiai visi žinome, kaip atrodo perlai ir esame girdėję, jog šie brangakmeniai yra nepavaldūs laikui ir neišeinantys iš mados. Tačiau ką iš tikrųjų vertėtų žinoti apie perlus ir kaip išsirinkti sau tinkamiausius?

  Lasīt vairāk
 • 21. GADSIMTA LAULĪBAS GREDZENI. APSVERIET VISAS IESPĒJAS GREDZENU IZVĒLĒ
  21. GADSIMTA LAULĪBAS GREDZENI. APSVERIET VISAS IESPĒJAS GREDZENU IZVĒLĒ

  21. gadsimta laulības gredzeni. Izmantojiet modernās tehnoloģijas un apsveriet visas iespējas gredzenu izvēlē. Laulības gredzens ir uzticības simbols un solījums mīlēt visu mūžu.

  Lasīt vairāk
 • TENDENCES ROTASLIETU JOMĀ 2021. GADĀ
  TENDENCES ROTASLIETU JOMĀ 2021. GADĀ

  Kādas rotaslietas izvēlējās mūsu klienti 2021. gadā? Lai atbildētu uz šo jautājumu, esam sagatavojuši nelielu rakstu, lai atklātu Jums šī gada tendences rotaslietu jomā.

  Lasīt vairāk
 • IZVĒLIES ROTASLIETU KĀ DĀVANU ZIEMASSVĒTKOS
  IZVĒLIES ROTASLIETU KĀ DĀVANU ZIEMASSVĒTKOS

  Labāko Ziemassvētku dāvanu ceļvedis Rotaslietas allaž ir bijušas vienas no populārākajām dāvanām Ziemassvētkos, it sevišķi, ja šāda dāvana jāpasniedz daiļā dzimuma pārstāvēm. Vai maz ir sievietes, kurām nepatīk rotāties ar briljantiem vai pērlēm? Rotaslietas ir vērtīga dāvana, tas ir veids, kā pateikt savām vistuvākajām sievietēm, cik svarīgas viņas Jums ir. Ieprieciniet savas sievas, draudzenes, mammas vai meitas jau šajos Ziemassvētkos!

  Lasīt vairāk
 • JAUNUMS - LABORATORIJĀ AUDZĒTI DIMANTI!
  JAUNUMS - LABORATORIJĀ AUDZĒTI DIMANTI!

  Intervija ar juvelierizstrādājumu zīmola INDIVI dibinātāju Dariju, kas vēsta par jaunumiem rotaslietu pasaulē - laboratorijā audzētiem dimantiem.  

  Lasīt vairāk
 • NOSLĒPUMAINIE DĀRGAKMEŅI - MELNIE DIMANTI
  NOSLĒPUMAINIE DĀRGAKMEŅI - MELNIE DIMANTI

  Melnie dimanti, pazīstami arī kā melnie briljanti vai sudraba dimanti, ir dārgakmeņi, kas atšķiras no ierastajiem dimantiem ar savu krāsu un struktūru. Lielākā atšķirība starp melnajiem dimantiem un tradicionālajiem bezkrāsainajiem vai krāsainajiem dimantiem ir to tumšā, pelēkā vai pat melnā nokrāsa. Ir svarīgi atzīmēt, ka nosaukums "melnie dimanti" ir diezgan pārsteidzošs, jo šie dārgakmeņi patiesībā nav pilnībā melni. To krāsa var svārstīties no dziļi pelēkas līdz pat tumši zaļai vai...

  Lasīt vairāk
 • PĒRLES - VIENS NO LIELĀKAJIEM DABAS BRĪNUMIEM
  PĒRLES - VIENS NO LIELĀKAJIEM DABAS BRĪNUMIEM

  Ko Tu zini par pērlēm? Pērles ir vecākais dārgakmens pasaulē, turklāt tās tika iecienītas vēl ilgi pirms rakstītās vēstures. Tiek uzskatīts, ka pērles atklāja cilvēki, kuri meklēja pārtiku jūras krastā. Vēstures avoti liecina, ka rotājumi ar pērlēm tika nēsāti jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu, par to liecina pērļu rotaslietas fragments, kas atrasts Persiešu princeses sarkofāgā un tiek datēts ar 420. gadu p.m.ē., un tagad ir izstādīts Luvrā Parīzē. Savukārt Senajā Romā pērļu rotas tika...

  Lasīt vairāk
 • ETERNITY TIPA GREDZENI JEB DIMANTU JOSLA
  ETERNITY TIPA GREDZENI JEB DIMANTU JOSLA

  Dimantu jostiņa ir mūžīgas mīlestības simbols. Dažkārt tas tiek dēvēts par bezgalības jeb eternity gredzenu, un tiek izgatavots no nepārtrauktas skaistu dimantu joslas. Ir daudz iemeslu, kāpēc Jūs varētu vēlēties iegādāties mūžības gredzenu, un tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm.

  Lasīt vairāk
 • ROTASLIETAS AR DIMANTIEM IKDIENAS VALKĀŠANAI. KO LABĀK IZVĒLĒTIES?
  ROTASLIETAS AR DIMANTIEM IKDIENAS VALKĀŠANAI. KO LABĀK IZVĒLĒTIES?

  Kādus juvelierizstrādājumus izvēlēties nēsāšanai ikdienā? Juvelierizstrādājumi ir paredzēti, lai papildinātu Jūsu koptēlu, pieskaņojoties šī brīža modes tendencēm un Jūsu personīgajām velmēm un noskaņojumam. Tomēr rotaslieta ir arī ikdienas apģērba būtiska sastāvdaļa, kas piešķir tēlam papildu Jūsu personības devu. Labākās rotaslietas kalpo par Jūsu aksesuāru, nodrošinot to, ka tā izskatīsies tik pat labi ar džinsiem un T-kreklu, kā ar darba kostīmu vai vakarkleitu. Tā ir rotaslieta, kuru...

  Lasīt vairāk
 • KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES JUVELIERIZSTRĀDĀJUMUS NO PLATĪNA?
  KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES JUVELIERIZSTRĀDĀJUMUS NO PLATĪNA?

  Vai zināji, ka platīns ir 35 reizes retāks nekā zelts? Jā, platīns ir daudz retāks nekā zelts, turklāt tas ir arī par 40% smagāks nekā 14K (585 proves) zelts. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ platīns ir dārgāks par balto zeltu. Platīnam ir vajadzīga ļoti augsta kausēšanas temperatūra - 1 768 °C, tāpēc Baltijas valstīs ir maz juvelieru, kas varētu piedāvāt platīna izstrādājumus. Mēs varam lepoties, ka INDIVI juvelieri jau vairākus gadus izgatavo rotaslietas no šī metāla, tāpēc...

  Lasīt vairāk
Showing 1 to 10 of 27 (3 Pages)