Gredzeni ar melnajiem dimantiem

Tiek attēloti 19 produkti.

Kārtot pēc:
Attēlo 1-19 no 19 produktiem

Nevienam vēl nav izdevies atklāt melnā dimanta noslēpumu, un katram tā valkātājam atšķirsies tā nozīme. Tāpēc, kad tiek iegādāti gredzeni ar melniem dimantiem, vīrieši un sievietes mēģina piepacelt noslēpumainībais plīvuru un noskaidrot - ko patiesībā slēpj pārsteidzošie melnie dimanti?

Ideāls pāris gredzenam ar melno dimantu ir lietišķais kostīms, savukārt eleganta vakarkleita melnā krāsa iemirdzēsies pavisam citos toņos, kad to papildināsiet ar elegantu dārgakmeni līdzīgā tonī. Melnie dimanti ir universāli, jo tie harmoniski izskatās gan sievietes, gan vīrieša garderobē, turklāt tie piestāvēs gan gados jaunākiem cilvēkiem, gan cienījama vecuma valkātājiem.

Skaistos melnā dimanta gredzenus mēdz ierāmēt lakoniskākā rāmi, lai pareizi izceltu juvelierizstrādājuma grāciju. Tiklīdz gredzens tiks uzvilkts uz pirkta, jūs nekavējoties iegūsiet nepieciešamo pabeigtības sajūtu, kuru rada līdz perfekcionismam izstrādāts dizains. Gredzeni ar šādu dimantu piestāvēs pie klasiska stila, vakara tērpiem, ikdienišķā un lietišķā veidolā.