Kā noteikt gredzena izmēru?

GREDZENA IZMĒRA NOTEIKŠANAS METODES Šeit Jūs atradīsiet dažus padomus, kā noskaidrot precīzu gredzena izmēru. 1. Ja cilvēks jau nēsā gredzenu, vienkāršākais veids, kā noskaidrot šā gredzena izmēru, ir izmērīt gredzena diametru ar lineālu. Izmēriet milimetros tikai iekšējo diametru. Iegūtais skaitlis milimetros būs gredzena izmērs.

 

2. Tā kā gredzenu izmēri bieži vien ir pavisam precīzi (ne tikai apaļi cipari), mājas apstākļos ir iespējams noteikt pavisam precīzu sava vēlamā gredzena izmēru.Ja cilvēks līdz šim nav valkājis gredzenus (nav iespējams izmērīt esošā gredzena diametru), tad izgrieztu papīra strēmeli aptiniet apkārt tam pirkstam, uz kura ir plānots nēsāt gredzenu.  Strēmeli aptiniet ap pirkstu pēc iespējas ciešāk, neatstājot spraugu, citādi var iegūt nepareizu izmēru. Atzīmējiet vietu, kurā strēmeļu gali saskaras,  un precīzi izmēriet garumu ar lineālu. Iegūto lielumu milimetros izdaliet ar  PI (3.14), un Jūs iegūsiet skaitli, kas atbilst gredzena izmēram.

3.  Ja Jums ir iespēja atnest kādu no esošiem gredzeniem uz INDIVI salonu, tad ar speciālu mērītāju mēs noteiksim precīzu gredzena izmēru.

4. Ja augstāk minētās metodes izrādījās nepiemērotas, tad, pērkot gredzenu meitenei, iesakām izvēlēties izmēru - 16.5. Tas ir populārākais gredzena izmērs, un šī izmēra sieviešu gredzeni INDIVI uzņēmumā tiek nopirkti visvairāk. Video, kurā parādīts, kā noteikt gredzena izmēru, var atrast ŠEIT.

GREDZENA IZMĒRS

Ņemiet vērā, ka, mērot iepriekš minētajos veidos, ir iespējama 1-2 mm kļūda. Ja pasūtītais gredzens tomēr neder, sazinieties ar INDIVI speciālistiem, lai vienotots par izmēra koriģēšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktu gredzenu modeļu izmēru nevar mainīt, tāpēc, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu, uzmanīgi izlasiet informāciju par gredzenu tā aprakstā. Ja konkrētā gredzena izmēru nevar mainīt, tas tiks norādīts gredzena aprakstā. 

KAS JĀŅEM VĒRĀ, JA IZVĒLATIES GREDZENU KĀ DĀVANU?

Pajautājiet draugiem vai radiniekiem, varbūt viņi zina viņas/viņa precīzu gredzena izmēru. Paņemiet gredzenu, kas viņai/viņam jau ir, lai noskaidrotu tā izmēru. Īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību tam, uz kura pirksta tiks nēsāts gredzens, jo kreisās un labās rokas pirksta izmēri var atšķirties. Parasti laulību gredzeni tiek nēsāti uz labās rokas zeltneša, bet saderināšanās gredzeni – uz kreisās rokas.

GREDZENU IZMĒRU TABULA