PĒRĻU PIRKŠANAS CEĻVEDIS

PĒRĻU VEIDI

Saldūdens (upes) pērles.
Saldūdens pērlēm piemīt silts mirdzums, un tās mēdz būt dažādas formas un izmēru. Pateicoties šīm īpašībām, plašajam krāsu klāstam un pievilcīgajām cenām, tās ir kļuvušas par iecienītām gan juvelierizstrādājumu ražotāju, gan pircēju vidū. Viena saldūdens gliemene noteiktā laika periodā (no 6 mēnešiem līdz pat vairākiem gadiem, atkarībā no gliemenes) var izveidot pat vairākas pērles. Šī iemesla dēļ saldūdens pērles bieži tiek pārdotas tirgū par daudz pievilcīgāku cenu. Saldūdens pērles ir lieliska izvēle tiem, kuri iegādājas savu pirmo pērli.

Japānas pērles (Akoya).
Akoya pērles nāk no Japānas. Šī bija pirmā kultivētā pērle, kas piesaistīja cilvēku uzmanību. Augstas kvalitātes Akoya pērlēm ir augstas tirgus cenas, jo vienas pērles audzēšana var aizņemt no 10 līdz 18 mēnešiem. Tās izmērs ir 1-11 mm.

Dienvidu jūras pērles.
Dienvidu jūras pērles aug Austrālijas ziemeļrietumu piekrastē. To galvenā priekšrocība ir to izmērs. Tās ir lielākas par citām pērlēm. Tās tiek ražotas nelielos daudzumos, tāpēc tās ir vērtīgākas un maksā vairāk. Pateicoties perlamutra biezumam un blīvumam, šīs pērles ļoti labi spīd un lieliski atstaro gaismu. Krāsas svārstās no sudrabaini-auksti baltas līdz zeltaini dzeltenai. Izmērs: 8-22 mm.


Taiti pērles.
 

Eksotiskās melnās pērles tika atklātas, pētot Taiti un Polinēzijas salas. Šīs pērles, salīdzinot ar upes pērlēm, acumirklī kļuva iekārojamas to unikālā spīduma, nereti apaļās formas, iespaidīgā izmēra un retuma dēļ. Taiti pērles bieži sauc par melnām, taču tām ir plašs krāsu spektrs, sākot no gaiši krēmbaltas un pelēkas līdz karaliski zaļai un melnai. Šīs pērles ir kļuvušas par vienām no pieprasītākajām un dārgākajām pērlēm pasaulē. 


Kā izvēlēties pērles?
 
Tāpat kā jebkuram akmenim, pērlēm piemīt dažādas formas un krāsas. Mēs varam piedāvāt plašu apaļo balto pērļu izvēli. Katrs dārgakmens tiek rūpīgi pārbaudīts, lai nodrošinātu, ka klienti saņem tikai visaugstāko kvalitāti.

Izmērs
Pērles izmērs tiek mērīts milimetros, un tas var ietekmēt tās kopējo cenu. Kā likums, jo lielāka ir pērle, jo retāka un dārgāka tā ir. Tomēr dažas mazākas pērles var maksāt vairāk atkarībā no citiem kvalitātes faktoriem.


Forma
Pērles veidojas dabiski, tāpēc to forma var atšķirties. Daži dizaineri, lai padarītu savas rotas modernākas, dod priekšroku neregulāras formas pērlēm, jo ​​ir vispārpieņemts, ka pērlēm jābūt pilnīgi asimetriskām.


Mirdzums
Mirdzums ir vissvarīgākais faktors, kas nosaka pērles kvalitāti. Mirdzums nozīmē – cik labi pērles virsma atstaro gaismu, tās atspulgu, spilgtumu un spēju izstarot iekšējo mirdzumu. Luksusa pērlēm ir burvīgs spīdums, kas piesaista uzmanību, savukārt zemas kvalitātes pērles izskatās nedaudz blāvas


Krāsa
Šis faktors ir saistīts ar pērles dominējošo krāsu, tās toņiem un citām sarežgītām pērles virsmas nokrāsām. Šīs īpašības rada hipnotisku krāsu spēli, kas graciozi atspoguļojas uz pērles, piešķirot jūsu rotaslietām dziļu un izsmalcinātu spīdumu.

Virsma
Tā kā pērle veidojas čaulā, tās virsmas kvalitāte var pasliktināties. Iekārojamākajām pērlēm praktiski nav virsmas defektu, tāpēc tās ir ļoti retas un dārgas. INDIVI saviem klientiem piedāvā tikai tādas pērles, kurām praktiski nav nekādu defektu vai tie ir gandrīz neredzami.


Produktus ar pērlēm var atrast šeit.