Piegāde un atgriešana

PREČU PIEGĀDE LATVIJĀ

Iepērcies Indivi.lv un saņem iegādāto juvelierizstrādājumu INDIVI salonā - Rīgā vai izvēlies kurjerpiegādi.

INDIVI pasūtījumi tiek piegādāti bezmaksas visā Latvijas teritorijā ar Express pasts kurjeru starpniecību.

Preces tiek piegādātas 10-15 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un veiksmīgas tā apmaksas saņemšanas. Dažos gadījumos preču piegāde var aizņemt ilgāku laiku.

Pirms preces piegādes, mēs sazināsimies ar Jums un vienosimies par piegādes laiku un datumu. Preces tiks piegādātas uz Jūsu pasūtījumā norādīto adresi. Ja vēlaties, lai preces tiktu piegādātas citai personai, norādiet informāciju pasūtījuma pieteikumā.

INDIVI rotaslietas tiek iesaiņotas īpašā bezmaksas dāvanu iepakojumā.

Visas INDIVI pārdotās un piegādājamās preces ir apdrošinājis pārdevējs, tāpēc varat būt pārliecināts, ka izstrādājumi tiks droši piegādāti Jums.

PREČU PIEGĀDE ĀRPUS LATVIJAS REPUBLIKAS

Maksa par preču piegādi Eiropas Savienības teritorijā ir 59 eiro. Piegādes laiks ir 3-5 darba dienas no nosūtīšanas dienas. Ja vēlaties, lai preces tiktu piegādātas ārpus Eiropas Savienības teritorijas, lūdzu, sazinieties ar mums par piegādes iespējām.

PASŪTĪJUMA SAŅEMŠANA INDIVI SALONĀ

Saņemiet iegādāto juvelierizstrādājumu mūsu salonā Lielirbes ielā 17A, Rīgā, (t/c PANORAMA PLAZA). Pirms ierašanās, zvaniet pa tālr. +371 27266999 vai rakstiet uz e-pasta adresi info@indivi.lv, lai vienotos par preces saņemšanas laiku.

Ja Jums rodas kāda īpaša vēlme saistībā ar piegādi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālr. +371 27266999 vai e-pastu info@indivi.lv. 

PREČU ATGRIEŠANA

Mums ir svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti ar iegādāto juvelierizstrādājumu.

Ja kaut kāda iemesla dēļ Jūs neesat apmierināti ar iegādāto rotaslietu, mēs atgriezīsim Jums samaksāto naudu. Piedāvājam 30 dienu termiņu juvelierizstrādājuma atgriešanai no tā saņemšanas dienas. Pirms preces atgriešanas, obligāti sazinieties ar mums pa tālruni +371 27266999 vai rakstot e-pastu uz info@indivi.lv, lai saņemtu preces atgriešanas instrukciju.

Nauda tiks atgriezta 3 darba dienu laikā pēc tam, kad mūsu kvalitātes speciālists pārbaudīs preci un pārliecināsies, ka tā nav bojāta. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka valkātas, modificētas vai bojātas preces atpakaļ nepieņemam. Obligāti ir jābūt preces atgriešanas kodam, oriģinālajam iepakojumam, kvalitātes sertifikātam un nesabojātām etiķetēm.

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas preces (preces, kas nav no internetveikala www.indivi.lv piedāvātā preču klāsta) atpakaļ nepieņemam.

Lai Jūs būtu droši par preces atgriešanu, uz sūtījuma nenorādiet  "juvelierizstrādājumi" vai vārdus, kas varētu raksturot sūtījuma saturu vai tā vērtību.