Indivi
Lielirbes iela 17a Rīga LV-1046 Latvia
+37127266999 info@indivi.lv

This is custom heading element with Google Fonts

Šajā gadījumā nepastāv obligāti noteikumi, uz kura pirksta liek saderināšanās gredzenu. Svarīgi ir tas, lai pašai meitenei būtu ērti gredzenu valkāt. Tomēr no seniem laikiem uzskata, ka saderināšanās gredzenu ir jānēsā uz kreisās rokas zeltneša. Lai vai kā, tā ir kata brīva izvēle uz kuru pirkstu liek saderināšanās gredzenu. Senie ēģiptieši ticēja, ka šajā pirkstā ir vēna, kuras ceļš ved uz sirdi. Mīlestības vārdā viņi uz šī pirksta nēsāja dažādus gredzenus, izgatavotus ne tikai no metāla, bet arī no stikla un keramikas. Senās Romas iedzīvotāji mīlas un uzticības simbolus izkala no dzelzs un bronzas. Jau tad tika uzskatīts, ka vīrietis, saņēmis apsolījumu no sievietes, ka viņa ar to precēsies, meitenei saderināšanās gredzenu uzvilka tieši uz kreisās rokas zeltneša ticēdams, ka no gredzena uz sirdi izsūtītais mīlas signāls neļaus viņai lūkoties uz citiem vīriešiem.

Zeltnesis norāda cilvēka ģimenes stāvokli un uzņemtās saistības. Gredzens uz šī pirksta norāda, ka vīrietis ir precējies, bet sieviete saderinājusies vai izgājusi pie vīra.

Seno ēģiptiešu rakstos gredzena aplis nozīmēja mūžību, mūžīgu savienību bez gala. Actiņa gredzena vidū nav domāta skaistumam, bet tas ir logs vai durvis uz citu, nepazīstamu pasauli. Pirmie saderināšanās gredzeni tika izgatavoti no ādas, kaula vai zāles. Vēlāk šos materiālus nomainīja zelts, sudrabs un platīns.

Populārākie saderināšanās gredzeni ir ar briljantiem. Šie akmeņi simbolizē mīlas stiprību un mūžību, nes laimi un nodrošina aizsardzību. Saderināšanās gredzenu pēc kazām nevajag novilkt no pirksta un nolikt plauktā - tas ir paredzēts valkāšanai, un ar to Jūs apsolat otru pusi mīlēt visu dzīvi. To var nēsāt gan uz vienas rokas ar laulības gredzenu, gan atsevišķi. Lai abi simboli ir skaidri redzami un parāda citiem, ka esiet saistīti ar mūžīgas laulības saitēm.