Bildinājuma idejas

I. Vispirms – saderināšanās gredzens

Gredzens parāda divas lietas: vīrieša gaumi un finansiālo stāvokli. Ir pieņemts, ka gredzens ir ar briljantu. Nevainojams saderināšanās gredzens patiks jebkurai sievietei. Tā ir īpaša un eksluzīva dāvana, bet briljanti stiprina pāru harmoniju, sniedz uzticību, simbolizē mūžīgu mīlu un apsargā no nelaimēm. Tā ir svarīgākā bildinājuma zīme, kas ir katras meitenes sapnis.

II. Kā pasniegt saderināšanās gredzenu?

Ļoti svarīga ir gredzena pasniegšana un bildinājums. Pacenšaties, lai Jūsu izredzētajai šie acumirkļi paliktu atmiņā uz visu mūžu. Lūk daži padomi:

1. Klasiskais veids. Rezervējiet galdiņu dārgā restorānā. Šampānietis, romantiska, dzīva mūzika un puķes piešķirs acumirklim īpašu šarmu. Vakariņu laikā notupieties uz ceļgala un palūdziet viņu kļūt par Jūsu sievu.

2. Svētku dienu veids. Uzdāviniet saderināšanās gredzenu viņas dzimšanas dienā, Jaunajā Gadā, Sv. Valentīna dienā vai citos svētkos draugu un draudzeņu klātbūtnē. Lieliskāku dāvanu nav iespējams iedomāties. Šādus dubultsvētkus viņa tik tiešām atcerēsies visu mūžu.

3. Eksotiskais veids. Nopērciet biļetes uz vienu no romantiskākajām pilsētām: Parīzi, Romu vai eksotisko Bangkoku – paliks atmiņā gan ceļojums, gan bildinājums. Gredzenu, tādā gadījumā, var pasniegt jaukā kafejnīcā, okeāna pludmalē pirms saulrieta, vulkāna malā, džungļu vidū vai rīsu laukā. Tie būs neaizmirstami iespaidi.

4. Ekstremālais veids. Ja esat asu izjūtu cienītājs, tad variet bildināt savu izredzēto lielā augstumā lidojot ar paraplānu, lecot ar parašūtu. Variet bildināt braucot ar kvadraciklu vai elpu aizraujošā atrakciju parkā. Izvēle ir liela.

5. Romantiskais veids. Aizvediet savu izredzēto uz Jums abiem ļoti svarīgu vietu. Varbūt tā ir Jūsu pirmā satikšanās vai skūpsta vieta? Varbūt tā ir cita romantiska vieta? Katram pārim ir sava atceres vieta, tāpēc variet izmantot šo vietu brīnišķīgajam notikumam.

Saderināšanās – tas ir žests, kad vīrietis nometas ceļos sievietes priekšā. Uzskata, ka bildinot, vajag nomesties uz kreisā ceļa. Saderināšanās ir sena ceremonija, tāpēc vislabāk ir izvēlēties vecmodīgu variantu, kas izraisa vairāk emociju. Atceraties, ka ideāla saderināšanās netiek mērīta pēc izdotās naudas summas, bet gan pēc jūtām. Tas ir divu cilvēku intīms notikums, kas turpinājumā saderinātajiem izveidojas par ideālu un mūžīgu laulības dzīvi.